KONST / Litografier / Litografi 8023087
nr 802 3087
Litografi
Helmi Martta Kuusi, (1913-2000), 9/250, signerad, motivets mått: 37x48
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:45:53
15/1 12:38:56
100 kr
18/1 11:16:04